SMO, ako: Pravidlá a etiketa

Spanish, French, Japanese, Korean, etc...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
User avatar
SpoOkyGames
Moderator
Posts: 281
Joined: Sat Dec 22, 2012 4:16 pm
Location: Louisville, KY
Contact:

SMO, ako: Pravidlá a etiketa

Postby SpoOkyGames » Sun Jul 28, 2013 9:12 pm

Vitajte na Stepmania online!

Tu na SMO, sa snažíme vytvoriť herné prostredie, ktoré je stručné a príjemné pre všetkých zúčastnených. Pretože sa jedná o tento prípad, je potrebné, aby sa určité štruktúry, aby v tom, ako ľudia zaobchádzať sa na serveri Stepmania online. Tak som si od vás pozrieť sa na pokyny a pravidlá týkajúce sa používania serveru SMO, takže môžeme urobiť to ako príjemné o zážitku pre komunitu ako je to možné!

Základné pravidlá dodržiavať:

Keď v roku alebo zadaním inej osoby, izba ...
- Pred vstupom vždy skontrolujte priestor na webových stránkach SMO, aby pieseň nie je o tom byť zahájená, alebo je v procese bytia hralo. Ak sa do miestnosti, keď pieseň je asi na začiatku, môžete zavesiť každý hráč v tej miestnosti a núti ich, aby znovu načítať Stepmania. Ak sa rozhodnete vstúpiť do miestnosti, keď je pieseň hraná, majte na pamäti, že budete musieť počkať, až sú hotové s nimi komunikovať.

- Pred vstupom sa uistite, že v prípade, že konkrétne zoznam balíčkov v názve alebo popise, že máte všetky uvedené balíky. Urobili miestnosť konkrétne tieto súbory prehrávať, tak nezadávajte, ak ich máte na prvom mieste.

- Pred vstupom sa uistite, že nemáte vstúpiť do miestnosti, ktorá sa hrá iný štýl, než ste. Napríklad, ak hráte 4 klá-vesnice, nechoďte do podložky, PIU, alebo sólo miestnosť. Typicky izby, ktoré nie sú 4-klávesov budú špeciálne označené v názve alebo popise (alebo ste v balení uvedená ako DDR, ITG, DWI, sólo, atď).

- Pred vstupom, nezadávajte do miestnosti, ktorá má názov alebo opis, ktorý je v jazyku, nie je možné prekladať sami. Ak nemôžete komunikovať s užívateľom, pretože obaja hovoria rôznymi jazykmi, to je hrať sa so sebou mimoriadne zložité. Ak si nie ste 100% plynulo, ale môže komunikovať pokračovať, ale ak vaša angličtina / španielčina / etc príliš rozbité, ako to je takmer rovnako zlé, že nie je schopný komunikovať vôbec.

- Ak je v miestnosti, NOT okamžite začať spamy pieseň zdvihne len preto, že bol aktivovaný zadarmo. Ak je miestnosť vlastník alebo prevádzkovateľ označuje, že každý smie vybrať, počkajte a vezmite zmení, ak existuje niekoľko užívateľov v miestnosti. Samozrejme, ak majiteľ umožňuje dôsledne vyberať skladby alebo iní hovoria, že je to jedno vybrať, potom je to v poriadku, ale nie prasa výbery.

- Ak je v miestnosti, nemusíte hneď začať vyberať skladby. Ľudia s veľkým množstvom súborov môže mať viac verzií rovnaké piesne, alebo nemusí byť pripravení ku hre ešte nie. Kedykoľvek je vybraná pieseň, vždy čakať na každého v miestnosti hovoria, že sú pripravení, alebo tiež ak hovoria, že sú vždy pripravení, vyčkajte pre každého, kto nebol povedal pred začiatkom.

- Ak je v miestnosti, nemusíte neustále prosiť o obsluhy. Pre najviac sa rozdeliť, keď / free aktívny, ani nemusíte byť prevádzkovateľ tak ako tak, takže je zbytočné sa sťažujú na to, že jeden. Je to nepríjemný a berie radosť z hrania s ostatnými, ak všetko, čo sa deje, je, že ľudia vidia konštantná sťažovať.

- Ak je v miestnosti, (zrejme) nie je spam. Celkom jednoduché, bude spam príspevkov pravdepodobne vám okamžite vyhodený z miestnosti vlastníka rovnako.

- Ak je v miestnosti, skúste vybrať súbory z balíčkov, ktoré sú bežnejšie. Snažte sa držať ďalej od nástupu súborov z trochu obskurní balenia alebo jednotlivých správach, a ak si nie ste istí, spýtajte sa majiteľa izba, aké veci majú na vodítko. Môžete vyskúšať, že náhodne vybraná skladba sa dostal z nejakého tureckého SM webe, ktorý zomrel pred 8 rokmi, ale pochybujem, že niekto iný má, tak ušetriť čas a preskočte cez neho.

Pri vytváraní priestoru alebo je to ich majiteľ ...
- Pri pomenovanie svojej izby, vždy sa snažíme poskytnúť nejaké informácie o tom, čo balíčkov máte, a ako hráte. Budete mať možnosť získať viac relevantných ľudí, či si spomeniete váš pokoj "Joes Klávesnica izbu - KBMP je, VGMP je a FFRCP je", než ak budete si len spomeniete váš pokoj "asdsa - Asada".

- Keď ste v miestnosti majiteľ, skúste svoje najlepšie, aby rešpektovali ostatným používateľom možností. Nenechajte si sťažujú averzie pieseň, aj keď viete, že problém môže byť príliš strmé pre Vás, odporučiť niečo jednoduchšie pre vás hrať. Rovnako tak, ak vidíte, že hráč má problémy udržať krok s vašou skladby výbery, skúste tón to pre nich. Má to byť zábava pre každého, či to nie je mučenie menej kvalifikovaných pracovníkov s šialenej rýchlosti a JS (ak samozrejme budete konkrétne dal vo svojej izbe popisu to bol ťažší iba skladby).

- Keď ste v miestnosti majiteľ, aj keď kopať ľudí je podľa svojho uváženia, nezaťažujte túto moc! Kopať ľudí z iných dôvodov, ako je veľmi hrubý, alebo ísť proti pravidlám / etikety je hrozná vec.

Základné etiketa nasledovať:

- Prosím, skúste svoje najlepšie, aby sa ako užitočné a podporná iných užívateľov, ako môžete. Nie je potreba zbytočné hádať a robiť si srandu z ostatných, takže hrať pekný.

- Ak je pieseň ich vybral, že nemáte, vždy sa opýtať, čo to je balenie, takže si ju môžete stiahnuť neskôr. Ak si stiahnete pridružené sady zakaždým, keď vám chýba skladby, prípadne budete môcť hrať s väčšinou nikto, kto nemá neustále ", že človek, ktorý nemá žiadne balíčky".

- Keď hráte s ostatnými, sa snaží mať aspoň niekoľko balíčkov stiahnutých už. Stiahnite si nejaký štartovací veci tu a stiahnuť ďalšie balíčky z priadze som vyslaný tu. Nemusíte mať každý balíček bol kedy vytvorený, ale mali by ste mať aspoň 20 alebo 30 ešte predtým, než vstúpil nohu do haly SMO. V opačnom prípade budete pravdepodobne chýba Každá pieseň iní vybrať a nebude to zábava pre vás.

- Keď narazíte na niekoho, kto môže mať zadanej SMO prvýkrát, snažte sa čo najlepšie nasmerovať na všetky informácie, ktoré budete potrebovať, aby si ich začať. Čím rýchlejšie budeme vychovávať nových členov o tom, ako všetko funguje, bude hladšia beh komunity, ako to rastie.

- Ak sa niekto pripojí váš pokoj a má veľmi málo sady (alebo len menej ako vy), mali by ste im umožní robiť vychystávanie. Osoba s najmenej balenie, zrejme budú môcť vybrať skladby, ktoré všetci máme, ale samozrejme by to byť rovnaké, ak sa rozhodnete všetko. Samozrejme nezabudnite im povedať, kde a ako získať balíky, ktoré potrebujú, aby sa mohli čo najviac z SMO pred odchodom. Čím viac balení ľudí, tým ľahšie bude pre ľudí hrať s druhými.

- Ak z nejakého dôvodu osoba, ktorá je vo svojej izbe nereaguje (a nie je uvedené, že by sa hneď vrátim), spýtajte sa ich pekne reagovať. Ak nie sú v súlade, povedzte im, že im poskytne ďalšie 30-60sekund reagovať skôr, než kopať. Niekedy ľudia náhodou nechať SMO je aktívny, keď majú niečo urobiť, ale najlepšie je dať im šancu reagovať skôr, než im dáte topánku.

- Ak sa chystáte významne zvýšiť obtiažnosť vo svojich piesňových voľby, mali by ste potvrďte zvyšok ľudí v miestnosti, ak je to v poriadku. Nie je potrebné skočiť z Ageha na Jackhammer šialenstvo, pokiaľ nie sú hráči zahreje dosť alebo nie sú zručný dosť držať krok. Stabilný, ale mierny nárast v ťažkostiach medzi možnosťou by bolo ideálne, keby sa všetci snažia, aby sa zahrial.

...
Ak je niečo iné, že by chcel niekto pridať do tohto zoznamu, neváhajte a pošlite to sem.

Majte na pamäti, že nie všetko, čo v tomto zozname je rovnako nepríjemné, alebo kop / ban zaslúži. V tejto chvíli nebudem priradiť akúkoľvek dobu alebo priestupku akumuláciu takých veciach, a nechať tieto rozhodnutia na úvahe členov personálu, ktorí boli o správaní. Šanca je, že aj keď nejaký druh skutočného trestu sa začne len od tých, ktoré boli oznámené alebo zistí, že je konzistentne opakovať jeden alebo viac priestupky na tomto zozname. Každý, kto urobí chybu každý raz za čas, ale je to, keď ľudia sú stále nevedeli, že je naozaj otravné. Poďme sa všetci snažíme, aby SMO tak zábavné, ako to môže možno byť, nemusí byť nepríjemné pre ostatných hráčov a postupujte podľa týchto jednoduchých pokynov!

Ďakujem.
Last edited by SpoOkyGames on Tue Mar 03, 2015 12:41 pm, edited 1 time in total.
Reason: I wanna move this to announcements.
"You don't have to understand me; I'm just there!" ~ SpoOkyMagician on himself.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Foreign Discussion”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest